Branda, tente ve çadır çeşitlerimizle ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü sunuyoruz.Gebzede kurulu bulunan firmamız gebze ve çevresi müşterilerinin hizmetindedir.
.

Hakkımızda

1995 yılından beri hizmet veren firmamız Gebze Kocaeli’de dir.Bugüne kadar irili ufaklı pek çok firmaya hizmet veren firmamız yaptığı işlerle hep övgü almıştır.

Felsefesi “koşulsuz müşteri memnuniyeti” olan firmamızda müşteri memnuniyeti hep öncelikli amaç olmuştur.Gebze bölgesinin kendi sektöründe öncü firmalarından olmayı başarmış olan Uğurlu Branda siz saygıdeğer müşterilerimizin güvenine nail olmayı başarmıştır.

Kalite anlayışımızı günden güne geliştirdik.Kullanılan ham madde ne kadar kaliteli olursa olsun profesyonel ellerde işlenmedikçe asla arzulanan kalitede olamayacağının farkındayız ve bunun için yaptığımız işçilik son derece özenli ve titiz olarak yapılmaktadır.

Amaçladığımız kendi sektörümüzde “kocaeli bölgesi lider firma olma” amacımız için olanca gayretimizle çalışmakta, tüm işlerimizi bu amaca hizmet edecek şekilde titizlikle ve asla kaliteden ödün vermeden yürütmekteyiz.

Ürün yelpazemizi genişletiyor bol çeşidi kaliteli ürünü uygun fiyatlara mal etme gayretimizi sürdürüyoruz.

Uğurlu Branda olarak bizler bugüne kadar aldığımız takdir ve övgülerinden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla.

Uğurlu Branda

Orhan Uğurlu